Nic od vás nekončí v koši

Autor: Zuzana Řezáčová Lukášková, zveřejněno 31. 3. 2012

Inspirujte se tvorbou ostatních aneb děkujeme za všechny poslané mandaly, zpětné vazby a maily, které nám posíláte. Nic nekončí v koši:-)

(autory tohoto článku jste vy)
Je tomu už rok a půl co jsme zahájili posílání mandal zdarma a on-line kurzů. Za tu dobu s námi virtuálně tvoří již více než 2000 lidí po celé ČRa dokonce i v SR. Někteří z vás se s námi o svou práci podílí. Mám radost z každého sdílení z vaší mandalové tvorby, kterou bychom jinak neviděli a nevěděli o ní. Také zpětná vazba, kterou od vás dostáváme, nás motivuje k další práci.
 
"Posielate mi krásne mandalky na vyfarbovanie, ďakujem. Chcem sa s vami podeliť aspoň s pár vyfarbenými alebo vytvorenými mandalami."
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"Moc děkuji za mandalu. Stránky jsou báječné, četla a prohlížela jsem je jedním dechem. Zajímám se o automatickou kresbu a chtěla bych začít i s mandalami, takže moc děkuji."
 
 Jsem ráda, že některé z vás naše stránky inspirují k samostatné tvorbě, protože tvoření mandal je velmi uklidňující a sebenaplňující.
 
"Ráda bych se naučila mandaly vytvářet, tak jsem moc ráda, že jsem  vaše pěkné stránky našla. Snad se časem dostanu i na vaše semináře. Mějte se pěkně, a ať se vám ve všem daří."
 
Tvoření mandal může být dokonce zábavnější než "pouhé" vymalovávání.
 
 
 
"Posílám vám na ukázku mandaly,které jsem začala malovat.Mandaly které posíláte,jsou moc pěkné,ale zjistila jsem,že jenom vybarvování mne nebaví. Nic mne to neříká a nenaplňuje, tak jsem to zkusila a to jsou mé pokusy. Maluju rovnou,jak si to předkreslím,tak mi to nejde. Přeji krásný andělský den!"
 
Jsem také ráda, když vás naše stránky inspirují k tvorbě a společné aktivitě s vašimi dětmi.
 
 
"Dnes jsme si s dcerou udělaly hezký den a poprvé jsme zkusily namalovat mandalu. :-)) Moc nás to obě bavilo. Děkujeme za mandaly k vybarvení které zasíláte, vždy se na ně těšíme."
 
Některá vaše tvorba je velmi inspirující i pro nás a vede nás ke zkoušení nových technik.
 
 
 
"Mandaly jsem začala kreslit v únoru 2012, je to velice krásná práce. Mandaly kreslím enkaustikou, kreslím za pomoci intuice. Na přání lidiček  nebo také k pomoci vyřešení dané situace či problému. Barvy a tvary jsou mi dány také intuicí... U kreslení si odpočinu, relaxuji a největší radost mám když vidím lidičky jakou mají radost ze své mandaly. Věnuji se také energiím a při práci spolupracuji i s Andělíčky ( jsou to mí pomocníčci)."
 
Děkujeme za všechny poslané mandaly, zpětné vazby a maily, které nám posíláte. Nic nekončí v koši:-)
 
Další mandaly, které jste nám poslali jsou v naší galerii.
 

Pro zájemce o téma mandal nabízíme také:

 
 

Autor článku

Zuzana Řezáčová Lukášková

Arteterapeutka, která jako jediná v ČR pracuje s mandalovým diagnostickým testem.

Podobné články

Barevná mandala z rýže

Mandalová magie ve školních lavicích

Představte si malý kousek vesmíru, kde se setkává kouzlo dětské představivosti s prstem zapleteným v rýžových zrnkách. Ano, právě takto vypadá jedinečný projekt, který rozproudil energii a nadšení v ScioŠkole v Praze Dejvicích.

Číst dál
mandala detem

Společně pro děti

Opět jste tvořili se svými studenty ve školách, školkách, v práci s kolegy, na kafíčku s kamarádkou. Opět se nám sešly stovky mandal. Opět nebylo lehké vybrat z nich jen 53, které budou v našem stolním mandalovém kalendáři pro rok 2025.

Číst dál