Neotřelé zážitky pro malé i velké objevitele za dotaci z města

Autor: Monika Glogovská, zveřejněno 9. 2. 2024

Věříme, že děti si zaslouží to nejlepší. Šťastné dětství plné zážitků a to i když nepatří mezi nejbohatší.

A na to pamatuje také město Brno, které ve spolupráci s dalšími organizacemi odstartovalo 1. ročník  projektu Rodičovské vouchery. Cílem je podpořit volnočasové aktivity brněnských dětí. A kde vouchery využít? Tak třeba u nás. :)

Nové zážitky

Děti jsou zvídavé, dopřejme jim možnost objevovat, učit se a bavit. Právě proto můžete rodičovské vouchery využít i v Centru Mandala. Společně můžeme dětem otevřít nové dveře do světa zábavy, dovedností a nových přátelství. 

Co je to rodičovský voucher?

Jedná se o finanční podporu města Brna ve výši  4.000,- Kč formou kreditů na uhrazení části nákladů za kroužky, které jsou organizovány ve školním roce. Tyto vouchery jsou určeny rodinám, které si nemohou dovolit svým dětem zaplatit volnočasové kroužky. 

Jaké jsou podmínky pro získání voucheru?

  • Dítě má české občanství a trvalé bydliště v Brně.
  • Jeho věk je mezi 6 a 18 lety.
  • Váš čistý roční příjem v domácnosti za předchozí kalendářní rok nepřesahuje částku 750 tisíc korun čistého.

Jak můžete získat rodičovský voucher?

Pokud výše uvedené podmínky splňujete, stačí jen postupovat dle návodu zde a počkat na schválení žádosti. Poté už si stačí jen vybrat u nás daný kurz pro své dítě.

Pokud máte zájem, rádi vám poskytneme více informací o našich kurzech a o tom, jak můžete využít výhody vouchery poskytované městem. 

Chci se dozvědět více

Autor článku

Monika Glogovská

Nebuďte na to sami, pomůžu vám úspěšně uspořádat kurz.

Podobné články

Barevná mandala z rýže

Mandalová magie ve školních lavicích

Představte si malý kousek vesmíru, kde se setkává kouzlo dětské představivosti s prstem zapleteným v rýžových zrnkách. Ano, právě takto vypadá jedinečný projekt, který rozproudil energii a nadšení v ScioŠkole v Praze Dejvicích.

Číst dál
mandala detem

Společně pro děti

Opět jste tvořili se svými studenty ve školách, školkách, v práci s kolegy, na kafíčku s kamarádkou. Opět se nám sešly stovky mandal. Opět nebylo lehké vybrat z nich jen 53, které budou v našem stolním mandalovém kalendáři pro rok 2025.

Číst dál