Nový kurz na přání

Autor: Mgr. Monika Valoušková, zveřejněno 24. 2. 2022

Na základě vašeho přání jsem se rozhodla kurz tečkování rozšířit o další kurz pro pokročilé pod názvem „Relaxační mandala DOT 2“.

Tečkování mandal nebo objektů není jen zábava pro každou věkovou kategorii, ale především jde o relaxaci, snížení stresu nebo prevenci proti zátěžovým situacím.

Co už víme?

V předchozím kurzu tečkování „Relaxační mandala DOT 1“ jsme se dozvěděli něco o historii tohoto úžasného umění, dozvěděli se, jaké barvy jsou vhodné a nevhodné k této technice, na jaké materiály lze tečkování aplikovat, naučili se, jak poznat správnou konzistenci barev, jak barvy ředit a především, jak s tečkovadly pracovat.

V navazující kurzu „Relaxační mandala DOT 2“ se nebudeme zabývat základy, ale budeme se zdokonalovat v této technice a vlastní kreativitě.  

Tečkování vhodné pro všechny

Přijďte mezi nás si odpočnout od každodenního stresu a přijít na jiné myšlenky. Jelikož kurz 1 a 2 poběží současně, můžete se do kurzu přihlásit i s někým, kdo tento typ kurzu ještě neabsolvoval a budete se moci podělit o své zážitky společně, protože pomůcky k naší tvorbě jsou sice stejné, ale předlohy jsou již odstupňované podle obtížnosti a zkušenosti jednotlivců. 

To chci zažít!

Autor článku

slon

Mgr. Monika Valoušková

Jsem pedagog, výtvarník a lektor pro další vzdělávání. Zaměřuji se na pravo-hemisférické postupy, které nám umožňují věci vnímat v širším spektru.

Podobné články

Barevná mandala z rýže

Mandalová magie ve školních lavicích

Představte si malý kousek vesmíru, kde se setkává kouzlo dětské představivosti s prstem zapleteným v rýžových zrnkách. Ano, právě takto vypadá jedinečný projekt, který rozproudil energii a nadšení v ScioŠkole v Praze Dejvicích.

Číst dál
mandala detem

Společně pro děti

Opět jste tvořili se svými studenty ve školách, školkách, v práci s kolegy, na kafíčku s kamarádkou. Opět se nám sešly stovky mandal. Opět nebylo lehké vybrat z nich jen 53, které budou v našem stolním mandalovém kalendáři pro rok 2025.

Číst dál